İzmir SGK Avukatı, SGK Davalarına Bakan Avukatlar İzmir

İzmir SGK Avukatı olarak hizmet vermekteyiz. İş davaları teknik bilgi birikimi gerektiren bir hukuk alanıdır. İş davalarında dava hazırlığı oldukça önem arz etmektedir. İş davalarının büyük çoğunluğunda arabuluculuk süreci dava açma şartı olarak yasalaşmıştır. Hazırlık süreçlerinde yapılacak en ufak bir hata işçilerin önemli derecede hak kayıplarına neden olmaktadır. İşe iade, işçilik alacağı, işçi davalarında uzman iş hukuku avukatı ile çalışmak işçilerin haklarının kazanılmasında önem arz etmektedir.

İzmir SGK Avukatı İletişim Bilgileri

İzmir SGK Avukatı :SGK Avukatı Merve Kolman
✅ Telefon :+90 505 646 24 50
✅ Adres:Kültür Mahallesi Şevket Özçelik Sk. No: 9 Daire: 3 Konak – İzmir
✅ Mail: info@mervekolman.av.tr

SGK Avukatları İzmir

Sosyal Güvenlik Hukuku sosyal güvenliğe yönelik toplumsal ve bireysel olguları, emeklilik, maaşlar, devlet güvencesi ve sosyal güvence gibi hukuki yapıları da içerisinde bulunduran hukuk dalıdır.

Sosyal Güvenlik Hukuku alanında Uzman avukat Merve TOPBAŞOĞLU KOLMAN Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu vatandaşlara bu alanda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vererek birçok müvekkilinin bu hukuk dalından kaynaklanan haklarını elde etmesinde etkin bir rol oynamıştır. Emeklilik, devlet güvencesi, sosyal güvence gibi alanlarda çıkan uyuşmazlıkların çözümü başlıca uzmanlık alanlarımız olmakla beraber sosyal güvenlik kurumundan kaynaklı diğer uyuşmazlıklar için de hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

SGK avukatlarından alacağınız hizmetler zaman zaman işçi avukatlığı olarak da bilinmektedir. Özellikle alanında uzman ve deneyim sahibi avukatların SGK davalarında çok daha başarılı sonuçlar ortaya koydukları bilinmektedir. Bu sebeple avukat tercihlerinde tecrübeye dikkat etmek şarttır. Sizler de davanızı riske atmak ya da hak kaybı yaşamak istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SGK Konusunda Uzman Avukat

SGK avukatları uluslararası kalitede çalışan kişilerdir. Sizlere hızlı ve kurumsal hizmetler sunmaktadırlar. SGK avukatlarından her alanda hizmet alabilirsiniz. 

Sigorta davalarında aktif bir oluşum hizmeti sağlayan avukatlara uzman SGK avukatı denir. Bu avukatlar sizlere sigorta, zaman zaman iş davaları konusunda yardımcı olur. SGK avukatları günümüzde emeklilik, hayat ve sigorta anlaşmazlıkları alanlarında çalışmaktadır. 

SGK avukatları günümüzde uzman kişilerden oluşmaktadır. Haklarını kullanabilmek ya da daha fazla hak kaybı yaşamamak adına arayışa giren vatandaşlar mevzuatın fazla olması ve bürokratik işlemlerin fazlalığı nedeniyle genellikle hak arayışından vazgeçmektedir. Ancak bu süreç uzman bir avukatla yürütüldüğü zaman vatandaşlar kısa süre içerisinde hakkını geri alabilmektedir. Sizler de herhangi bir SGK uyuşmazlığında hukuki destek almak isterseniz, Merve TOPBAŞOĞLU KOLMAN Hukuk ve Arabuluculuk Bürosuna başvurabilirsiniz.

SGK Davalarına Bakan Avukatlar İzmir

İzmir SGK avukatları aracılığı ile; iş hukuku da dahil olmak üzere Sosyal Sigortalar Kurumu ile ilgili konularda hakkınızı aramanız için en uygun yöntem hazırlanmaktadır. En kısa sürede en yüksek verimlilik elde etmek için konusunda yetkin isimler ile çalışmanız tavsiye edilmektedir. SGK avukatları arasından seçimde bulunurken bu alanda deneyimini dikkate almak da önemli bir husustur. Bu şekilde dava süreci ve dava süreci hakkında vatandaşın bilgilendirilmesi daha sağlıklı bir biçimde tamamlanmış olacaktır.

Sigorta işlemlerinizde meydana gelen uyumsuzluklar veya işçi iş veren arasındaki uyuşmazlıkların tamamını SGK avukatları etkili bir biçimde çözüme kavuşturmaktadırlar. SGK avukatlarından alacağınız hukuki desteğin tamamı hızlı ve etkin hizmetler olarak bu süreçte ön plana çıkmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan kaynaklı veya uyuşmazlık konusu olan sorunlarınızda SGK avukatından gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

SGK davalarına bakan avukatlar kategorisinde iş hukuku ile alakalı da gerekli olan tüm hukuki yardımları alabilirsiniz. Son senelerde de epey sıkıntılı bir süreç geçiren EYT bir diğer deyiş ile emeklilikte yaşa takılan vatandaşların da bu konuda hukuki yardım alması için uzman bir SGK avukatı ile iletişim kurması gerekmektedir. Emeklilik süresi, yurtdışında emeklilik, prim hesaplamaları ya da bu hususlarda meydana gelen sıkıntıların çözüme kavuşturulması için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İşçilik alacak kalemlerinin hesaplanma yöntemlerinde birçok teknik detay bulunmaktadır. Örneğin kıdem tazminatı alacağında kıdem tazminatı hesabı tavan ücret üzerinden yapılmalıdır. Hesaplamada ücrete ek alınan yan hakların da rakamsal karşılığının ücrete eklenmesi gerekmektedir. Bu gibi birçok özel durum nedeniyle işçilik alacakları konusunda uzman bir işçi avukat ile hesaplama yapılması haklarınızın gerçek ve doğru miktarlar üzerinden tespit edilmesini sağlayarak dava sürecinde sizi hak kayıplarından korur.

Avukat ve Arabulucu Merve TOPBAŞOĞLU KOLMAN, işçi avukat alanında önemli bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Müvekkillerine iş davalarında işçi avukat, işveren avukat ve arabulucu olarak hizmet vermektedir. İş davalarınız ile ilgili işçi avukatı ve işveren avukatı olarak Avukat ve Arabulucu Merve TOPBAŞOĞLU KOLMAN’dan hukuki danışmanlık hizmeti almak için randevu alabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Avukatları Kimlerdir ?

Sosyal güvenlik  avukatları, İzmir barosuna bağlı olarak çalışan ve özellikle yöneldiği alanlar iş ve sosyal güvenlik hukuku davaları olan avukatlardır.

En İyi Sosyal Güvenlik Avukatı Nasıl Bulunur ??

İzmir En iyi iş ve sosyal güvenlik avukatı, mesleğinin ahlaki ve teknik tüm gerekliliklerini bilip uygulayan ve müvekkilinin hakkını son damlasına kadar gözeten avukattır.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Ne Demek?

İşyerlerinde çalışan ve patron arasında her iki tarafında haklarının belirlendiği hukuk dalıdır. Tarafların hakları bu hukuk alanında belirtilmiştir.

Bizi Arayın